SEO Hizmeti sunduğumuz bir markanın SEO çalışması öncesinde ve sonrasındaki Google Analytics verileriyle eldeettiğimiz, organik arama sonuçlarının analiziyle yandaki grafiğe eriştik. Bu grafikten de görüldüğü üzere, 1 yıllık bir SEO çalışmasıyla tamamen organik aramalardan gelen ziyaretçi oranı bir önceki yıla oranla %80 artış sağlamıştır. Ziyaretçi artışıyla beraber, organik aramalardan gelen ziyaretçiler, bir önceki yıla oranla %180 artış oranıyla da e-ticaret işlemlerini tamamlamıştır.

Etkili SEO Hizmeti

SEO bir maratondur, bir koşu değil. Ne kadar para harcarsanız harcayın, sonuçların etkili olduğunu görmek 6-12 ay sürebilir. Kısa sürede hızlı sonuç elde etme işlemi, Black Hat SEO işlemlerine gireceğinden bu tarz yöntemleri kesinlikle önermiyoruz.

Diğer SEO firmaları gibi “yükselme garantili” şeklinde yöntemleri hiçbir zaman önermedik, önermeyeceğiz de. Biz müşterilerimize belirlediğimiz hedef kelimelerde, belirlenen süre içerisinde hedefe ulaşmayı sunuyoruz.

SEO İşlem Basamakları

Kampanyanıza ait tüm web sitenizi yönetmek için bir SEO hizmeti mi arıyorsunuz? Yoksa belirli bir SEO hizmeti ile kısa süreli yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçerek, projelerinizi değerlendirebilirsiniz. Aşağıdaki liste, pazarlama kampanyalarımızda sunduğumuz ve kullandığımız temel SEO hizmetlerini kapsamaktadır.

  1. Teknik SEO Denetimleri
  2. İçerik ve META Optimizasyonu
  3. Çevrimiçi İtibar Yönetimi
  4. Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  5. Bağlantı Profili Yönetimi ve Bağlantıları Reddetme İşlemi
  6. Link İnşası