Top

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti sunduğumuz sitelere yönelik örnek olay analizini sunuyoruz. Ayrıca bizimle çalışmak isterseniz, ücretsiz teklif talep edebilirsiniz.

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti sunduğumuz bir markanın SEO çalışması öncesinde ve sonrasındaki Google Analytics verileriyle elde ettiğimiz, organik arama sonuçlarının analiziyle yandaki grafiğe eriştik. Bu grafikten de görüldüğü üzere, 1 yıllık bir SEO çalışmasıyla tamamen organik aramalardan gelen ziyaretçi oranı bir önceki yıla oranla %80 artış sağlamıştır. Ziyaretçi artışıyla beraber, organik aramalardan gelen ziyaretçiler, bir önceki yıla oranla %180 artış oranıyla da e-ticaret işlemlerini tamamlamıştır.

Referanslarımız

Etkili SEO Hizmetleri

SEO bir maratondur, bir koşu değil. Ne kadar para harcarsanız harcayın, sonuçların etkili olduğunu görmek 6-12 ay sürebilir. Kısa sürede hızlı sonuç elde etme işlemi, Black Hat SEO işlemlerine gireceğinden bu tarz yöntemleri kesinlikle önermiyoruz.

Diğer SEO firmaları gibi “yükselme garantili” şeklinde yöntemleri hiçbir zaman önermedik, önermeyeceğiz de. Biz müşterilerimize hedef doğrultusunda kelimelerde yükselmeyi sunuyoruz.

Başarı Hikayelerimiz

SEO Hizmeti sağladığımız internet sitelerinin başarıları hikayelerini merak ediyor musunuz?

Siteniz için SEO teklifi ister misiniz?
Ücretsiz SEO AnaliziE-Bültenimize Abone Olun
E-posta listemize abone olarak size özel bildirimlerimizle makalelerimizi takip edebilirsiniz.
Şuana kadar SPAM yapmadık, yapmıyoruz ve yapmayacağız.