Top

SEO Hizmeti

Geniş pazar yelpazesinde her ölçekteki işletme ve markaya organik arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunuyoruz .

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti sunduğumuz bir markanın SEO çalışması öncesinde ve sonrasındaki Google Analytics verileriyle elde ettiğimiz, organik arama sonuçlarının analiziyle yandaki grafiğe eriştik. Bu grafikten de görüldüğü üzere, 1 yıllık bir SEO çalışmasıyla tamamen organik aramalardan gelen ziyaretçi oranı bir önceki yıla oranla %80 artış sağlamıştır. Ziyaretçi artışıyla beraber, organik aramalardan gelen ziyaretçiler, bir önceki yıla oranla %180 artış oranıyla da e-ticaret işlemlerini tamamlamıştır.

Referanslarımız

Etkili SEO Hizmetleri

SEO bir maratondur, bir koşu değil. Ne kadar para harcarsanız harcayın, sonuçların etkili olduğunu görmek 6-12 ay sürebilir. Kısa sürede hızlı sonuç elde etme işlemi, Black Hat SEO işlemlerine gireceğinden bu tarz yöntemleri kesinlikle önermiyoruz.

Diğer SEO firmaları gibi “yükselme garantili” şeklinde yöntemleri hiçbir zaman önermedik, önermeyeceğiz de. Biz müşterilerimize belirlediğimiz hedef kelimelerde, belirlenen süre içerisinde hedefe ulaşmayı sunuyoruz.

SEO Hizmetlerimiz

Kampanyanıza ait tüm web sitenizi yönetmek için bir SEO hizmeti mi arıyorsunuz? Yoksa belirli bir SEO hizmeti ile kısa süreli yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçerek, projelerinizi değerlendirebilirsiniz. Aşağıdaki liste, pazarlama kampanyalarımızda sunduğumuz ve kullandığımız temel SEO hizmetlerini kapsamaktadır.

  1. Teknik SEO Denetimleri
  2. İçerik ve META Optimizasyonu
  3. Çevrimiçi İtibar Yönetimi
  4. Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  5. Bağlantı Profili Yönetimi ve Bağlantıları Reddetme İşlemi
  6. Link İnşası

Başarı Hikayelerimiz

SEO Hizmeti sağladığımız internet sitelerinin başarıları hikayelerini merak ediyor musunuz?

Siteniz için SEO teklifi ister misiniz?
Ücretsiz SEO AnaliziE-Bültenimize Abone Olun
E-posta listemize abone olarak size özel bildirimlerimizle makalelerimizi takip edebilirsiniz.
Şuana kadar SPAM yapmadık, yapmıyoruz ve yapmayacağız.