Top

İçerik Pazarlama Stratejileri

Sizlere onlarca farklı pazarlama yönteminden bahseden bir çok kişi yada kurumun %90'ı uzman değil ve %30'u yaptığı işi düzenli şekilde yapmıyor. Bizi bu yapıdan ayrı tutan şeyler ise yaptığımız işleri organik arama ve içerik pazarlama döngüsü üzerine odaklamamızdır.

q
100

İçerik Analizi

Web sitenizde bulunan içeriklerin markanızı yansıtıp/yansıtmadığını analiz yapıyoruz.

100

İçerik Tanıtımı

Markanızı tüm dünyaya duyuracak güçteyiz.

100

İçerik Oluşturma

Tamamen markanızla uyumlu, SEO açısından elverişli içerikler üretiyoruz.

100

Marka Bilinci

Oluşturulan içeriklerle müşterilerinizde marka bilinci oluşturuyoruz.

null

Kampanya Stratejisi ve Planlama

Popüler endüstri konularını belirleyin ve belirlenmiş sayıda kişiselleştirilmiş kampanya ile özelleştirilmiş bir içerik stratejisi oluşturmak için işe koyulun.

null

İçerik Pazarlama ve Dağıtımı

Erişimi arttırmak için sosyal medyayı, blogları ve önceden seçilmiş izleyici kitlesine içeriğinizi paylaşın.

null

Metin Yazarlığı

Etkileşim ve dönüşümleri teşvik ederken, markayı yansıtan bloglar, web siteleri ve yaratıcı kampanyalar için stratejik içerik oluşturun.

null

Analiz ve Raporlama

Trafik, geri bağlantılar ve potansiyel müşterilerle ilgili istatistikleri ölçerek kampanya performansını özetleyin ve verileri bir raporda derleyin.

Sitenizin içeriği, işletmenizin ana kayası olmalıdır. Misyonunuz, vizyonunuz, iletişim bilgileriniz, sizden haberler, makaleler ve grafikler de dahil olmak üzere dikkate alınması gereken çok sayıda farklı içerik türü vardır. İçeriğinizin amacına göre bilgilendirme, tanıtma veya etkileşimde bulunma, şeklindeki içeriklerinizin başarılı olmasını sağlamak için uzmanlığa sahibiz.

Bir sitenin birçok farklı bölümleri için içerik üretmek, ürün açıklamaları, haber makaleleri ve promosyon metni dahil çeşitli konularda içerikler üretebiliyoruz. Markanızın değerlerine uyumlu olarak hazırlanan içerikler sizlerin işinizi kolaylaştıracaktır.

Web sitenizi analiz edelim
Ücretsiz SEO analiziE-Bültenimize Abone Olun
E-posta listemize abone olarak size özel bildirimlerimizle makalelerimizi takip edebilirsiniz.
Şuana kadar SPAM yapmadık, yapmıyoruz ve yapmayacağız.