Alt etiketi (Alt niteliği)

Alt etiketi HTML’deki resim etiketine eklenir ve resim için alternatif metin belirtmek için kullanılır. Görüntünün açıklamasını dahil ederek, ekran okuyucuları ve arama motorları, görselin ne olduğu hakkında bir fikir edinebilir, erişilebilirlik ve içerik alaka düzeyini artırmak için iyi bir uygulama olarak kabul eder.

Görsel alternatif metninizde anahtar kelimeler kullanarak, bunları Google’ın görsel arama hizmeti için optimize edebilirsiniz.

Arama motoru hizmetleri

Arama motoru hizmetleri, kuruluşlara ve işletmelere daha iyi bir arama motoru sıralaması elde etmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış üçüncü taraf bir satıcı tarafından sunulan hizmetleri kapsar. Bu hizmetler arasında arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri ve arama motoru pazarlaması (SEM) hizmetleri ile web sitesi tanıtımı ve optimizasyonu bulunur.

Black Hat SEO

Black Hat SEO uzmanları, arama motoru kurallarına aykırı taktikleri kullanarak sayfa sıralamasını iyileştirmeye çalışır. Bu taktikler, arama motorunu manipüle etmeyi amaçlayan ve kullanıcı deneyimlerini göz ardı etme eğiliminde olan içerik yaratır. Anahtar kelime doldurma, gizleme, ücretli bağlantılar, giriş sayfaları, aşırı optimizasyon, gizli metin, yem ve geçiş ve daha fazlasını içerir.

SEO

Arama motoru optimizasyonu, bir arama motorunun arama sonuçları sayfasında yüksek rütbeli bir yerleşim elde ederek bir web sitesine gelen ziyaretçi sayısını artırmak için kullanılan bir strateji, teknik ve taktik metodolojisidir. SEO, bir web sitesinin bir arama motoruna erişilebilir olmasını sağlamaya yardımcı olur ve genellikle web yöneticilerinin ve web içeriği üreticilerinin arama motoru sonuçlarında daha iyi bir sıralama elde etmelerine yardımcı olmak için izledikleri beyaz şapka SEO uygulamalarından oluşan bir bütündür.

Son Eklenenler

logo

Bizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
İletişim Bilgilerimiz

Copyright © 2019 All Rights Reserved